بارگذاری...

اخبار سایت

جزئیات سند دار شدن مسکن مهر پردیس

جزئیات سند دار شدن مسکن مهر پردیس

جزئیات سند دار شدن واحد های مسکن مهر پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از اقدامات اولیه برای واگذاری عرصه در جهت سنددار کردن واحدهای مسکن مهر خبر داد.

به دنبال آزاد شدن خرید و فروش مسکن مهر پردیس اعطای قراردادهای پنج برگی، روند واگذاری قراردادهای عرصه نیز که زمینه اعطای سند مالکیت محسوب می شود در مسکن مهر آغاز شد. روز ۱۰ مرداد اولین بار این اقدام در هشتگرد صورت گرفت و قرار است در سایر سایت‌های مسکن مهر از جمله پردیس نیز اجرایی شود.

روز گذشته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در این زمینه به تشریح اولین گام ها درخصوص ملکی ‌کردن عرصه‌های مسکن مهر پرداخت. سعید غفوری اظهار کرد: برای ملکی‌شدن عرصه‌های مسکن مهر طبق جلساتی که با معاون وزیر راه و شهرسازیداشتیم، شرایط ویژه و خاصی را برای مردم در نظر گرفتیم. فعلا به عنوان نمونه‌ای کوچک از محله سبلان فاز ۸ (پروژه امیر ساوالان) آغاز کردیم و قیمت‌گذاری‌ها را انجام دادیم و هرچه سریع‌تر آن را عملیاتی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تنها معادل ۳۰ درصد قیمت کارشناسی زمینهای مجاور برای مزایده را برای ملکی‌کردن این بلوکها در نظر گرفتیم که البته این مقدار هم شامل ۴۰ درصد تخفیف شده است. از این رقم نیز ۵۰ درصد به صورت نقد دریافت می شود و مابقی در اقساط بلند مدت ۵ ساله که بهترین شرایط برای اقشار کم درآمد خواهد بود. هر مبلغی که در خصوص ملکی‌کردن از مردم اخذ شود حتما صرف عمران و آبادانی و به خصوص مسائل تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی همین محلات هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس هم چنین خاطرنشان کرد: در شهر جدید پردیس ۸۱ هزارواحد مسکن مهر تعریف شده که تا کنون ۲۵ هزار واحد را تحویل داده ایم. ۲۳۳۳ واحد دیگر نیز در فازهای مختلف آماده افتتاح است. این عدد هر روز دارد بزرگتر می شود ولی به این دلیل افتتاح نکردیم که در بعضی بلوکها آسانسور یا سایر تجهیزات آماده نبود. ۲۷۵۴ واحد دیگر هم به عدد قبلی اضافه می شود، بنابراین انشاءالله در شهریورماه بیش از ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر را افتتاح می کنیم.


سند مسکن مهر پردیس

سند مسکن مهر

5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. پینگ بک:پنج هزار واحد مسکن مهر پردیس آماده افتتاح | مسکن پردیس | مسکن مهر • آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *