رونمایی از سند تک برگ عرصه و عیان پردیس- با حضور مدیرعامل شرکت عمران پردیس از اسناد تک برگی اعیان و عرصه مسکن مهر این شهرستان رونمایی شد.

سید مهدی هدایت ظهر دوشنبه در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص رونمایی از اولین واگذاری سند عرصه و اعیان پردیس اظهار داشت: با پیگیری مسئولان و اصحاب رسانه اولین رونمایی از اسناد عرصه و اعیان امروز انجام شد.

وی افزود: از ظرفیت تبصره ۸ قانون بودجه مبلغ یک هزار میلیارد تومان وام از بانک‌های عمل اخذ شد تا بتوانیم پروژه ها را به اتمام بر سانیم و این وام بعد از دریافت از طریق فروش زمین‌ها و واحدها تجاری شرکت عمران با ۱۸ درصد سود بازپرداخت می‌شود که با ورود این نقدینگی در کنار تهاتر زمین‌ها اتمام پروژه‌ها به‌سرعت به‌ پیش می‌رود.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: فروش عرصه فرصت بزرگی برای مالکان و متقاضیان مسکن مهر است که همه هزینه‌های آن برای تکمیل واحدها صرف می شود.

هدایت با اشاره به پروژ مترو بیان داشت: اولویت های کاری ما شروع پروژه مترو است که با ورود قرار گاه خاتم، مشاور متعلق به قرارگاه وارد موضوع شد و تمام گمانه های مربوط به آزمایش خاک و نقشه و جانمایی ایستگاه‌ها و غیره انجام شده و در مراحل نهایی تهیه نقشه است و پیش بینی می شود که از آخر آبان ماه سال جاری وارد فاز عملیات اجرایی مترو می شویم.

وی درباره ۳ فاز شرکت عمران پردیس که باید بصورت کامل تکمیل شود خاطر نشان کرد: در فاز ۱۱ تقاطع غیر هم‌سطح فاز ۱۱ با سرعت قابل قبول طبق جدول زمان بندی انجام می شود زیرا تمام بار ترافیکی از این منطقه به زون‌های دیگر می‌رود و مشکل ترافیک وجود نخواهد داشت و بسیاری از واحدهای زون ۵ تحویل شده و مابقی در حال تحویل است که به ترتیب زون ۴ و ۳ و بعد زون ۲ تحویل داده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: برای کنترل و نظارت شرکت عمران پردیس در قیمتها و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها ی مسکن مهر و کوتاه کردن دست دلالان سامانه ای در قالب بورس مسکن مهر با همکاری اتحادیه املاک پردیس راه اندازی می شودد و از روز شنبه آینده با استقرار همکاران حفاظت اراضی مسکن مهر در جلوی درب کارگزاری مسکن مهر پردیس سعی در جمع آوری دلالان سرپایی مسکن مهر داریم.

مدیر عامل شرکت عمران با اشاره به نصبیات انجام گرفته در زون های فاز ۱۱ اذعان داشت: بخش زیادی از نصبیات خریداری و در انبار دپو شده و طی چند روز گذشته شرکت گاز در این زونها فعالیت دارد و عملیات گازرسانی و نصبیات در واحدها نیز در حال انجام است.

هدایت با اشاره به این که در فاز ۱۱ انجام تاسیسات پمپاژ آب موضوع مهمی بوده است گفت: خوشبختانه این تاسیسات راه اندازی شده و آب پمپاژ می شود و تا اتمام پروژه ها و تکمیل فاز ۱۱ بحثی در خصوص آب شرب نداریم.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اشاره به فعالیت‌های عمرانی گفت : ۲ مدرسه اجتماع محور در حوزه فرهنگی، هنری، ورزشی و کارآفرینی برای پر کردن اوقات فراغت بهره برداری شده است و خدمات ارائه می دهند.

هدایت در خصوص فاز ۸ بیان کرد: کمربندی شهری فاز ۸ با رفع معارض در مراحل ۹۸ درصدی تکمیل است و تا ۱۰ روز آینده تکمیل و بهره‌برداری می شود و امسال بر ای اولین بار شاهد حضور دانش آموزان در فاز ۸ بودیم، خدمات زیربنایی و روبنایی فاز ۸ به‌سرعت در حال تکمیل است و در کنار آن ساخت سرای محله با پیشرفت ۳۰ درصدی و باقی پروژه‌ها هم‌زمان در حال انجام است و از شروع عملیات اجرایی فاز ۸ تا سال آینده ۶۷۲۰ واحد انشعاب فاضلاب و در کل ۷۲۰۰ واحد انشعاب آب و فاضلاب را در کمتر از ۹ ماه دریافت و ۱۸۰ معبر آسفالت شده‌اند.