Loading...

اخبار سایت

پروژه مسکن مهر فاز ۸ پردیس

معرفي پروژه اسكان سازان پرديس فاز٨

40 بازدید

 پروژه اسکان سازان پردیس یکی از پروژه های موفق در فاز هشت در مقایسه با سایر پروژه های این فاز در مسکن مهر پردیس می باشد که در ادامه به بررسی اجمالی این پروژه می پردازیم.

موقعیت پروژه اسکان سازان:

پروژه اسکان سازان در ورودی اصلی و در شمال غربی مجموعه فاز ۸ (دره بهشت)واقع شده و جزو اولین پروژه های ورودی بلوار امام رضا در این ضلع از محوطه دره بهشت بوده و در دو موقعیت قرار گرفته است. موقعیت A & B که جزو ناحیه ۱ محله ۱ میباشد. سایت پروژه اسکان سازان پردیس مجموعا حدود ۵۸۰ واحد میباشد.

موقعیت A را بلوک های ۰ تا ۳۶ را تشکیل میدهند و موقعیت B که در جنوب موقعیت A واقع شده را بلوک های ۱۰۸ تا ۱۳۱ تشکیل میدهند که همانند پروژه A در ناحیه ۱ محله ۱ قرار گرفته است.

مساحت زیربنای واحدهای پروژه اسکان سازان:

واحدهای هر دو موقعیت این پروژه دوخوابه بوده و متراژ واحدها با محاسبه مشاعات ۱۲۵٫۷۵ مترمربع اعلام شده است.

امکانات و خدمات رفاهی پروژه اسکان سازان:

از نظر دسترسی به امکانات رفاهی از قبیل تجاری،مراکز آموزشی،فضای سبز و…این پروژه به نسبت با فاصله زیادی از این مراکز قرار گرفته است. طبق جدول اعلامی افتتاح عمران موقعیت A جز افتتاح قرار داشته که تا کنون افتتاحی در این پروژه صورت نگرفته است.

سهم آورده متقاضیان در پروژه اسکان سازان:

مبلغ آورده متقاضیان واحدهای موقعیت A این پروژه توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس در سال ۹۵ و در این موقعیت حدود ۵۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و آورده متقاضیان در موقعیت B این پروژه ۵۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان اعلام شده است. همچنین لازم به ذکر است برای دریافت قرارداد ۴برگی می بایست موجودی حساب متقاضی ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد.

همچنین هر یک از متقاضیان می بایست مبلغ ۴۰ میلیون تومان وام مسکن مهر اختصاص یافته به این واحدها را نیز بپردازند که سود این وام ۴ درصد بوده و بازپرداخت آن بین ۸ تا ۱۴ سال و به انتخاب متقاضی می باشد. البته ناگفته نماند که بانک عامل (بانک مسکن) بدلیل تأخیر در تحویل پروژه ها از سوی شرکت عمران مبلغی در حدود ۷ میلیون تومان ار بعنوان سود دوران مشارکت به مبلغ اصلی وام اضافه نموده است و مسئولیت پرداخت آن را برعهده متقاضی گذارده است

نقشه فاز ۸ پردیس و پروژه ها

پروژه جهاد نصر زنجان فاز ۸ پردیس

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

معرفي پروژه اسكان سازان پرديس فاز٨
5 (100%) 2 votes

5 دیدگاه

  1. Pingback:معرفي پروژه پرديس سازان نويد فاز٨ پرديس - مشاوره املاك - مسكن مهر- خريد فروش

  2. Pingback:پروژه جهاد نصر زنجان پردیس فاز ۸ - مسکن مهر - خرید فروش - قیمت

  3. Pingback:نقشه فاز 8 پردیس پروژه ها - مشاور املاک

  4. Pingback:پروژه کیادژ پرشین فاز ۸ شهر جدید پردیس - مسکن مهر پردیس - مشاور املاک - خرید و فروش

  5. Pingback:پروژه کویر سازان هامون | مسکن پردیس | خرید فروش | مسکن مهر : آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *