بارگذاری...

اخبار سایت

پروژه مسکن مهر فاز ۸ پردیس

پروژه پرديس سازان نويد فاز٨

پروژه پردیس سازان نوید یکی از پروژه های موفق در فاز هشت در مقایسه با سایر پروژه های این فاز در مسکن مهر پردیس می باشد که در ادامه به بررسی اجمالی این پروژه می پردازیم.

موقعیت پروژه پردیس سازان نوید:

پروژه پردیس سازان نوید در دو موقعیت A&B در بخش شرقی و در ناحیه ۲ محله ۲  فاز هشت واقع شده است. موقعیت A شامل بلوک های پنج طبقه میباشد. بلوک های ۲۵۷ الی ۲۹۸ و سه بلوک مجاور بلوک های پروژه پیکوب سازه (بلوک های ۲۳۴،۲۴۵،۲۵۶) در این بخش قرار گرفته است.

موقعیت B این پروژه از بلوک ۹۳ تا ۹۸ و ۱۰۴ تا ۱۰۹ مجموعا ۱۲ بلوک پنج طبقه و از بلوک ۱۱۳ تا ۱۴۱ و ۳۰۳ و ۳۰۴ بعنوان بلوک های چهار طبقه در این بخش میباشد.

مساحت زیربنای واحدهای پروژه پردیس سازان نوید:

مساحت زیربنا در طبقات مختلف بلوک های موقعیت A متفاوت است. برای مثال متراژ طبقات اول ۱۲۳ متر با احتساب تراس یا بالکن و طبقات بالا ۱۱۲ متر میباشد.

متراژ پنج طبقه های موقعیت B با موقعیت A برابری دارد، اما متراژ واحدهای بلوک های چهار طبقه در این موقعیت از پروژه پردیس سازان نوید با احتساب مشاعات ۱۲۰ متر اعلام شده است.

امکانات و خدمات رفاهی پروژه پردیس سازان نوید:

در قسمت شمالی موقعیت A و در قسمت غربی موقعیت B مجموعه بزرگ و قابل توجهی  از بخشهای تجاری، بوستان یا فضای سبز، مجموعه های آموزشی و ورزشی در نقشه تعریف شده که هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده اند و در حال حاضر از هیچ امکانات رفاهی برخوردار نمیباشد.

سهم آورده متقاضیان در پروژه پردیس سازان نوید:

مبلغ آورده متقاضیان واحدهای موقعیت A این پروژه توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس در سال 95 و در این موقعیت حدود ۵۰ میلیون و دویست هزار تومان و آورده متقاضیان در موقعیت B این پروژه 48 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است.

همچنین هر یک از متقاضیان می بایست مبلغ 40 میلیون تومان وام مسکن مهر اختصاص یافته به این واحدها را نیز بپردازند که سود این وام 4 درصد بوده و بازپرداخت آن بین 8 تا 14 سال و به انتخاب متقاضی می باشد. البته ناگفته نماند که بانک عامل (بانک مسکن) بدلیل تأخیر در تحویل پروژه ها از سوی شرکت عمران مبلغی در حدود 7 میلیون تومان ار بعنوان سود دوران مشارکت به مبلغ اصلی وام اضافه نموده است و مسئولیت پرداخت آن را برعهده متقاضی گذارده است.

معرفي پروژه اسكان سازان پرديس فاز ٨

نحوه ی صحیح خرید مسکن مهر

پروژه کیادژ پرشین فاز ۸ پردیس

صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

5/5 - (7 امتیاز)

3 دیدگاه

  1. پینگ بک:نقشه فاز 8 پردیس پروژه ها - مشاور املاک

  2. پینگ بک:پروژه جهاد نصر زنجان پردیس فاز ۸ - مسکن مهر - خرید فروش - قیمت

  3. پینگ بک:پروژه کویر سازان هامون | مسکن پردیس | خرید فروش | مسکن مهر : آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *